close
close

28 Kasım 2020

396

Bu yazımızda neler var?

Bu yazımızda, Bebek gelişimine etki eden filmler, Ebeveynlerin izlemesi gereken filmler, Aileyle birlikte izlenecek 7 film, Hamile adaylarının izlemesi gereken filmler vb. gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız. Eğer hazırsanız her annenin izlemesi gereken 7 harika film başlıklı yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Her Annenin İzlemesi Gereken 7 Harika Film

Her Annenin İzlemesi Gereken 7 Harika Film

  1. What To Expect When You're Expecting / Dikkat Bebek Var (Yapım Yılı: 2012)

Doğumlarına az bir süre kala yolları bir şekilde kesişen 5 çiftin aynı dönemlerde doğum yapması beklerken hamilelik sürecinde birçok zorluğa göğüs geriyor. En mutlu en heyecan verici anlarına beraber tanıklık ediyorlar. Ancak unuttukları bir şey var siz ne kadar plan yaparsanız yapın hayat hiç beklenmedik şeyleri önünüze koyar. Bu romantik komedi size ve ailenize harika bir zaman deneyimi yaşatacak.

  1. Babies / Bebekler (Yapım Yılı: 2010)

Fransız yapımı bu belgesel de, Moğolistan’dan Nambiya’ya Kaliforniya’dan Japonya’ya dünyanın dör bir yanındaki bebeklerin yetiştirilme tarzı ve farklı kültürleri ele alınmış. Sizi derinden etkileyecek bu filmde harika zaman geçireceksiniz.

  1. Motherhood  / Annelik (Yapım Yılı: 2009)

Anneliğin ne kadar zor bir o kadar da harika bir duygu olduğunu hepimiz biliyoruz. Her gün çocukları beslemek, göz kulak olmak, ve tüm bunları zamanla yarışarak yapmak. Bu filmde çocuk büyütmenin neşeli olduğu kadar stresli yönlerini açığa çıkaran, çocuk büyütürken kendini nasıl unuttuklarını anlatan harika bir film.

  1. A Happy Event / Aramızda Bebek Var (Yapım Yılı: 2011)

Çok mutlu olan bir çift çocuk yapmaya karar verir. Aşk, zerafet, bağlılık, aile olmak, tam anlamıyla annelik ve fedakarlığın bir arada olduğu bu filmde çok duygulanacaksınız.

  1. Baby Mama / Taşıyıcı Anne (Yapım Yılı: 2008)

Kate, hem kariyerinde başarı hem de bekar bir kadındır. Ancak kariyerini her zaman ön planda tutmuş özel hayatını ise bir kenara atmıştır. 37 yaşına geldiğinde ise anne olma kararı vermiştir. Ancak hamile kalmasının imkansız olduğunu öğrendikten sonra çok üzülür. Yine de yılmayıp çözüm arar. Bir genç kızın doğurmasını ve bu bebeği kendisine vermesini ister. Tüm hamilelik zorluklarına birlikte katlanacaklardır. Bu filmde zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız.

  1. Nine Months / Dokuz Ay (Yapım Yılı: 1996)

5 yıldır birlikte olduğu Rebeccanın hamile olduğu haberini alana kadar hayatı mükemmel gitmektedir. Çocuklardan çok sıkılmış bir çocuk psikiyatri olan samuel bu bebeği her ne kadar istese de Rebecca bu bebeği doğuracaktır. Hem duygusal hem de komedinin bi arada olduğu bu filmden çok keyif alacaksınız.

  1. Baby’s Day Out / Bebek Firarda (Yapım Yılı: 1994)

Geldik serimizin en harika filmine. Herkesin izlediğini ama bir kez daha izlemesi gerektiğini düşündüğümüz bu filmde, üç beceriksiz fidyeci tarafından kaçırılan bir bebek ve bebeğin başından geçen komik olayları anlatan enfes bir komedi sizi bekliyor.