close
close

22 Eylül 2021

54

Bu yazımızda neler var?

Bu yazımızda, kilo kapatan elbiseler nelerdir? Kilo kapatan elbise modelleri, Kilo kapatan giyim önerileri, kilo gizleyen elbise çeşitleri vb. gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız. Eğer hazırsanız kilo kapatan elbise modelleri ve giyim önerileri başlıklı yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Kilo Kapatan Elbise Modelleri ve Giyim Önerileri

Kilo Kapatan Elbise Modelleri ve Giyim Önerileri

Her zaman vücutların fit olması mümkün olmayabilir. Bununla beraber özellikle balık etki kadınların kilo kapatan elbise modelleri seçerek fazla kilolarını gizleyebilirler. Sahip olduğunuz kilodan daha zayıf görünerek giydiğiniz kıyafetlerin içinde kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Küçük hileler ve pratik önerimler ile beraber doğru kıyafetlerinizi giyerek zayıf görünebilirsiniz.

Kilolu Bayanlar Nasıl Elbise Giymeli

Bedeninizi iyi bir şekilde analiz etmeli ve bedeninize göre giyinmelisiniz. Uygun bir elbise modeli seçtiğiniz zaman fazlalıklarınızı kamufle edebilir ve olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Uygun bir şekilde giyindiğiniz zaman zayıf görünebilirsiniz. Kilolu bayanlar nasıl elbise giymeli konusunda,

  • Öncelikle göbek bölgesini kapatan kıyafetleri seçmelisiniz, bu sebeple göbek probleminiz varsa üzerinize yapışacak elbiselerden kaçınmalısınız.
  • Daha çok kalın kemerli elbise modelleri tercih ederek bol kesimli kıyafetlerinizi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde giydiğiniz kıyafetler kilo kapatan elbise modelleri arasına girmektedir.
  • Yakalar her zaman önemlidir, bununla beraber yuvarlak yakalı elbiseler yerine V yaka elbiseleri tercih edebilirsiniz.
  • Dik yakalı kıyafetlerde sizleri olduğunuzdan daha zayıf gösterebilir.
  • Enine çizgiler bulunan ve kişileri kilolu gösteren elbise modelleri kaçınmalı daha dikey yoğunluklu kıyafetleri seçmelisiniz.

Kısa ve Kilolu Bayanlar Nasıl Elbise Giymeli

Kısa boylu ve kilolu biriyseniz kıyafet seçimlerinizi çok dikkatli yapmanız gerekebilir. Kısa ve kilolu bayanlar nasıl elbise giymeli konusunda öncelikle topuklu ayakkabılar olmazsa olmasınız olmalı ve kesinlikle uzun elbiselerden kaçınmalısınız. Kısa ve kilolu kadınların kıyafet seçimleri şu şekilde olmalıdır,

  • Daha koyu renkli kıyafetler tercih edebilirsiniz, genellikle koyu kıyafetler kişileri daha fit ve ince göstermektedir. Bu tarz bir kıyafet ile renkli ayakkabı ve takılar kombinleyebilirsiniz.
  • Kalçası geniş olan kişiler yuvarlak yakalı giysiler deneyebilir ve omuzları gösteren parçalar giyebilirler. Bununla beraber vücudunuz daha orantılı görünecektir.
  • Kilolu kadınlar için elbise modelleri konusunda vücudunuzu saracak kıyafetlerden uzak durmalısınız. Bununla beraber tüm vücudunuza sarılı olan kıyafetler tüm problemlerinizi gözler önüne sermektedir.
  • Büyük desenli kıyafetler sizleri olduğunuzdan daha kilolu göstermektedir bu sebeple desenli kıyafetler konusunda daha küçük desenli modelleri seçebilirsiniz.